Логотип Main Academy

21 Грудня, Початок о 19:00
Квиток в IT:
«Обери свій вектор розвитку в IT»

Перевірте правильність введення

Допоможіть маркетологу, заповни всі поля

Дякую за реєстрацію. Ми чекаємо тебе 14 Грудня!

Якщо ви бажаєте:

  • стати успішним в IT-сфері
  • дізнатися які скіли необхідні для швидкого старту
  • навчитися створювати свої проекти
  • знайти високооплачувану роботу в IT
  • надихнутися на нові проекти 🙂

Приходьте на зустріч, ми розкажемо про кожний із курсів в Main Academy, розкриємо секрети швидкого входу на ринок IT, зорієнтуємо якими знаннями треба володіти та як легко зайняти свою нішу й успішно працевлаштуватися. Та чому треба обрати для навчання саме Main Academy.

Зробити перший крок

Програма зустрічі

«Квиток в IT: Обери свій вектор розвитку в IT» для всіх хто бажає стати розробником, але досвіду роботи програмістом не має і з IT-сферою мало знайомий.

У програмі івенту спікери поділяться своїми Success Story, розкажуть як обрати свій напрямок і досягти успіху та розвивати себе.

Забронювати місце

Спікери

Вячеслав Поліновский

Вячеслав Поліновский

Chief Operating Officer in Main Academy
16 років в IT
Розробив апаратні програмні комплекси, багато з яких до цих пір працюють і продаються. Сертифікований тренер Main Academy. Випустив понад 15 груп в Академії, а також - понад 1200 студентів в якості декана Інституту комп'ютерних технологій. Вячеслав коротко розповість про курси Академії, які скіли можна отримати, який поріг входу (базові знання, особисті якості людини і мотивація) для кожного з курсів щоб навчання було максимально ефективним. Розповість про переваги навчання саме в нашій Академії.

Галина Никончук

Галина Никончук

Head of HR department in GRapps
Більше 5 років в IT recruitment
Працювала як в аутсорс так і в продуктовій компанії. За 5 років провела понад 10тис. інтерв'ю здебільшого з представниками IT сфери всіх рівнів. Учасник і призер всеукраїнських та міжнародних конкурсів ораторського мистецтва англійською мовою в рамках Toastmasters International. Галина розповість про важливість володіння англійською мовою для розробника, про свій досвід проведення інтерв'ю та на що варто звернути увагу при розмові з рекрутером. Розкаже як після навчання в нашій Академії студенти можуть вигідно працевлаштуватися і будувати свою кар'єру в провідних IT компаніях.

Кожна людина - сам творець своєї долі та щастя. Керуйте власною кар'єрою, будуйте далекосяжні плани, розвивайте свої навички з Main Academy.

Попередня реєстрація обов'язкова:
Всі відвідувачі візьмуть участь у розіграші сертифікатів зі знижками на навчання в Main Academy.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: