21 Лютого, Початок о 19:00
Квиток в IT:
«Обери свій вектор розвитку в IT»

Перевірте правильність введення

Допоможіть маркетологу, заповни всі поля

Дякую за реєстрацію. Ми чекаємо тебе 18 Січня!

Якщо ви бажаєте:

  • стати успішним в IT-сфері
  • дізнатися які скіли необхідні для швидкого старту
  • навчитися створювати свої проекти
  • знайти високооплачувану роботу в IT
  • надихнутися на нові проекти 🙂

Приходьте на зустріч, ми розкажемо про можливі напрямки розвитку в сфері IT, розкриємо секрети швидкого входу на ринок, зорієнтуємо якими знаннями треба володіти та як легко зайняти свою нішу й успішно працевлаштуватися. Як не загубитися у вирі різноманітних пропозицій, на що треба звернути увагу при виборі курсів.
Та чому саме ці напрямки рекомендує Main Academy для розвитку.

Приємний бонус для присутніх – розіграш 50% знижки на будь-який курс

Зробити перший крок

Програма зустрічі

«Квиток в IT: Обери свій вектор розвитку в IT» для всіх хто бажає стати розробником, але досвіду роботи програмістом не має і з IT-сферою мало знайомий.

У програмі івенту спікери поділяться своїми Success Story, розкажуть як обрати свій напрямок і досягти успіху та розвивати себе.

Забронювати місце

Спікери

Вячеслав Поліновский

Вячеслав Поліновський

Chief Operating Officer in Main Academy
16 років в IT
Розробив апаратні програмні комплекси, багато з яких до цих пір працюють і продаються. Сертифікований тренер Main Academy. Випустив понад 15 груп в Академії, а також - понад 1200 студентів в якості декана Інституту комп'ютерних технологій. Вячеслав коротко розповість про курси Академії, які скіли можна отримати, який поріг входу (базові знання, особисті якості людини і мотивація) для кожного з курсів щоб навчання було максимально ефективним. Розповість про переваги навчання саме в нашій Академії.

Олександр Шевченко

Олександр Шевченко

Олександр - HRD компанії Protoria, сертифікований експерт з оцінки персоналау, професійний кар'єрний консультант. Раніше займані посади - HR BP и Head of Recruitment продуктової IT компанії. За плечима більше 300-т закритих вакансій в IT та інших сферах, понад 100 кар'єрних консультацій. Моя мета - надати всестороннє розуміння процесу пошуку роботи, зокрема зі сторони HR, надати розуміння відносно очікувань роботодавців, підвищити конкурентоспроможність наших студентів, попередити можливі помилки. ВАШЕ від ВАС вже не втече! 🙂

Кожна людина - сам творець своєї долі та щастя. Керуйте власною кар'єрою, будуйте далекосяжні плани, розвивайте свої навички з Main Academy.

Попередня реєстрація обов'язкова:
Всі відвідувачі візьмуть участь у розіграші сертифікатів зі знижками на навчання в Main Academy.

Сменить город

Перезвонить Вам?

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: